You are using an outdated browser. Please upgrade your browser or activate Google Chrome Frame to improve your experience.

Onder 19 - A2

Frank Dekker (Coach)
Joost Ruiter
Guyon Bot
Sam Neefjes
Tycho Bos
Dion Schut
Daan Sijm
Ryan Dekker

Programma

Datum Thuis Uit Aanwezig Accommodatie

Zaaldiensten

Datum Aanwezig Teams
Geen zaaldiensten gevonden

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24-08-18 19:50 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 -
07-09-18 20:35 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 Zwaag JO19-2 5-2
14-09-18 20:00 SEW JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 8-8
21-09-18 20:00 Zwaag JO19-2 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 8-3
28-09-18 19:55 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 Zwaag JO19-3 4-3
05-10-18 19:55 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 Zwaag JO19-4 4-5
08-10-18 19:15 Lutjebroek zvv JO19-2 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 4-9
07-11-18 19:15 Zwaag JO19-3 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 6-6
14-11-18 20:10 Zwaag JO19-4 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 4-7
23-11-18 20:10 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 Lutjebroek zvv JO19-2 5-2
07-12-18 20:10 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 SEW JO19-1 -
18-01-19 19:15 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 Lutjebroek zvv JO19-1 8-1
25-01-19 20:00 SEW JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 6-3
01-02-19 20:10 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 Spirit 30 (SC) JO19-1 8-2
13-02-19 20:10 Zwaag JO19-3 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 7-8
25-02-19 19:40 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 Avenhorn zvv/K&S JO19-2 3-6
04-03-19 19:15 Lutjebroek zvv JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 2-3
11-03-19 20:10 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 SEW JO19-1 3-1
20-03-19 21:05 Spirit 30 (SC) JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 3-3
29-03-19 20:10 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 Zwaag JO19-3 6-1
08-04-19 20:10 Avenhorn zvv/K&S JO19-2 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 4-3

Competities

Onder 19 Zaal (voorjaar) 1e klasse 4

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
08-04-19 Avenhorn zvv/K&S JO19-2 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 4-3
08-04-19 Spirit 30 (SC) JO19-1 Lutjebroek zvv JO19-1 8-2
12-04-19 SEW JO19-1 Zwaag JO19-3 6-5
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 Avenhorn zvv/K&S JO19-2 10 8 1 1 25 53 30
2 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 10 6 1 3 19 48 33
3 Spirit 30 (SC) JO19-1 10 5 1 4 16 40 41
4 Zwaag JO19-3 10 5 0 5 15 48 44
5 SEW JO19-1 10 4 1 5 13 47 45
6 Lutjebroek zvv JO19-1 10 0 0 10 0 18 61

Onder 19 Zaal (najaar) 1e klasse 4

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
21-11-18 Zwaag JO19-3 Zwaag JO19-2 5-10
23-11-18 SEW JO19-1 Zwaag JO19-4 5-4
23-11-18 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 Lutjebroek zvv JO19-2 5-2
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 Zwaag JO19-2 10 8 0 2 24 68 33
2 SEW JO19-1 9 6 1 2 19 57 44
3 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 9 5 2 2 17 51 42
4 Zwaag JO19-3 10 4 1 5 13 51 52
5 Zwaag JO19-4 10 4 0 6 12 44 41
6 Lutjebroek zvv JO19-2 10 0 0 10 0 27 86